OSGB

• İş Güvenliği Uzmanı 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununa göre tüm iş yeleri kanunda belirtilen sürelerde tehlike sınıfına göre A, B, C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı bulundurmak zorundadırlar.

Uzmanlarımız firmalarda; Saha denetimi: Çalışma ortamı İş Güvenliği Uzmanı tarafından periyodik olarak denetlenerek, risk oluşturan faktörlerin ortadan kaldırılması için planlama yapılarak en aza indirilmesini sağlar.

Raporlama: İşyerlerinin 6331 Sayılı kanunda belirtilen ve mevzuata uygun evraklarının oluşturulması için çalışmaları başlatır ve sürdürür. Acil Durum Eylem Planı: İşyerinde acil durumların oluşmaması için danışmanlık yapar ve oluşabilecek acil durumlara karşı hazırlıksız olunmaması için eylem planı hazırlar.

 

• İşyeri Hekimi 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununa göre tüm iş yeleri kanunda belirtilen sürelerde İşyeri Hekimi bulundurmak zorundadırlar.

Rota OSGB hizmet sunduğu kuruluşlara tecrübeli ve uzman iş yeri hekimleri ile hizmet sağlar. Hekimlerimiz periyodik olarak firma ziyaretlerinde bulunarak, firmadaki Meslek Hastalıklarının araştırılması ve önlenmesi için çalışmalarda bulunurlar.

 

• Diğer Sağlık Personeli 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununa göre ondan fazla çalışanı olan çok tehlikeli sınıftaki iş yeleri kanunda belirtilen sürelerde Diğer Sağlık Personeli bulundurmak zorundadırlar. Diğer sağlık personellerimiz; işyeri hekimine asistanlık yapacak şekilde iş sağlığı kayıtlarının tutulması, revir hizmetleri, enjeksiyon, pansuman ve danışmanlık yaparlar.

İşyeri Hekimi 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununa göre tüm iş yeleri kanunda belirtilen sürelerde İşyeri Hekimi bulundurmak zorundadırlar.

Rota OSGB hizmet sunduğu kuruluşlara tecrübeli ve uzman iş yeri hekimleri ile hizmet sağlar.

Hekimlerimiz periyodik olarak firma ziyaretlerinde bulunarak, firmadaki Meslek Hastalıklarının araştırılması ve önlenmesi için çalışmalarda bulunurlar.

 

Diğer Sağlık Personeli 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununa göre ondan fazla çalışanı olan çok tehlikeli sınıftaki iş yeleri kanunda belirtilen sürelerde Diğer Sağlık Personeli bulundurmak zorundadırlar.

Diğer sağlık personellerimiz; işyeri hekimine asistanlık yapacak şekilde iş sağlığı kayıtlarının tutulması, revir hizmetleri, enjeksiyon, pansuman ve danışmanlık yaparlar

 

OSGB Hekimlerimiz periyodik olarak firma ziyaretlerinde bulunarak, çalışmalarda bulunurlar. Devamını Oku...

EĞİTİMLERİSG eğitimini büro personeli dâhil çalışanların tamamı işe başlamadan almak zorundadır. Devamını Oku...

MOBİL SAĞLIK TARAMASIHerhangi bir iş gücü ve iş günü kaybı olmadan ve herhangi başka bir kuruluşa gitmeden... Devamını Oku...

DİĞER HİZMETLERYönetmeliğe göre bütün işyerleri risk değerlendirmesi yapmak veya yaptırmak zorundadır. Devamını Oku...

Teklif Al

Önceliğimiz, İş güvenliği ve iş sağlığı, işimizi seviyoruz ve ekibimize güveniyoruz.